Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Sık Sorulan Sorular

Her çalışma masasında bir kişi çalışır. Hazır ofislerin (size özel oda) kaç kişilik olduğu m2 sine göre belirlenir. Değişik m2lerde hazır ofisler mevcuttur. Odalara belirlenen kişi sayısı kadar masa yerleştirilir. Eğer ekipten biri masası olmadığı halde ara sıra ofiste çalışmak zorundaysa, kullandıkça öde sisteminden yararlanarak masa kullanımı yapabilir.

Prestijli bir yasal adres isteyen firmalar, girişimciler, startuplar, freelancerlar, mikro işletmeler, toplantı odalarından faydalanmak isteyen şirketler, yabancı firma temsilcilikleri, posta kargolarının yönetilmesini isteyen iş kolları gibi çok değişik sektörlere hizmet vermekteyiz. İşiniz için uygun olan üyeliği bulmanız için ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaktır.

Yasal adresinizin bulunduğu Ofis girişinde isterseniz firmanızın ünvanını bulundurabilirsiniz.

Misafiriniz geldiğinde Ofis’in resepsiyon sorumlusu tarafından karşılanır. Size misafirinizin geldiği bildirilir. Toplantı odası kullanımı yapacaksanız toplantı odasına alınır ya da loungeda içeceğini yudumlarken bekleyebilir.

  1-) Sabit olarak bir ofiste çalışmayan daha çok mobil çalışan kişiler 2-) Home ofis çalışanlar 3-) Başka bir şehir ya da ülkede şube adresine ve telefonlarının profesyonel şekilde cevaplanmasına ihtiyaç duyanlar 4-)Kaliteye ve prestije önem verenler  

Evinizde çalışmanın rahatlığı ve düşük maliyetiyle prestijli bir iş adresini birleştirmek istiyorsanız sanal ofis paketlerimiz sizin için ideal çözümdür. Telefonlarınız şirketinizin adıyla açılır, gelen aramalar sizin istediğiniz telefona yönlendirilir, mesajlarınız e-postanıza gönderilir. Dilediğinizde iş merkezlerimizde müşterilerinizle toplantı da düzenleyebilirsiniz.

Yalnızca 1 saatte.

Ofisimgoo operatörü, sanal ofisinizin telefonunu şirketinizin adıyla açar ve talimatınıza uygun olarak dünyanın neresinde olursanız olun, gelen aramayı istediğiniz numaraya bağlar.

Sanal Ofis posta yönlendirme servisimiz, size gelen tüm postaları toplayarak belirlediğiniz adrese gönderir veya sizin gelip alabilmeniz için biriktirir.  

3 aydan başlayarak istediğiniz kadar süreyle sözleşme yapabilirsiniz.

Ofisimgoo sanal ofisleri fiziksel ofis alanı dışındaki her şeydir. Profesyonel bir ekip, ofis ve toplantı olanakları, teknik altyapı ve kurumsallık... Tüm bunları en az maliyetle elde edebilirsiniz. Prestijli bir iş adresi, telefon cevaplama hizmeti veya tam paketlerle toplantı odası ve ofis kullanımı alabilirsiniz. Ofisimgoo sanal ofis paketleri tam sizin ihtiyacınıza göre şekillenir.