Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Hakkımızda

Hakkımızda

Ofisim goo Goo smart yatırım pazarlama aş nin bir kuruluşu olup real sektördeki ihtiyacı karşılamak girişimcilere düşük maliyetlerle ticarete başlamalarını sağlamak için oluşturduğu sistemdir.

Girişimciler yasal adres ihtiyaçlarını bu şekilde halledicek ve ofis sekreterya elektrik internet aidat gibi bir çok giderlerdende kendilerini koruyacaklardır.

Amacımız Türkiye,nin her il ilçesinde girişimcilere ticarete başlayacak kişilere hizmetlerimizden faydalandırmaktır.

 

Ofis çözümlerinde uluslararası uzmanlık

Ofisimgoo kurumların, girişimcilerin ve profesyonellerin ofis gereksinimlerini en yüksek konfor ve en uygun maliyetle çözmeye odaklanmış A sınıfı bir hizmet şirketidir. Uluslararası uzmanlığımızla, dünyanın her yerinde en uygun iş merkezlerini, en iyi personeli ve ofis donanımını bir araya getirerek müşterilerimiz için en iyi ofis deneyimini ortaya çıkartırız.

Ofisimgoo'nun sunduğu yenilikçi çözümler her zaman işinize daha fazla para ve zaman ayırmanıza yardımcı olur.

Hedefimiz en kaliteli ve nitelikli insan kaynağıyla müşterilerimize en hızlı ve uygun çözümleri geliştirmektir. Verdiğimiz hizmetin her iki yanında da insan olduğunu asla unutmayız. Çalışanlarımızın sahip olduğu yüksek nitelik, daha iyi müşteri deneyimi; tatmin olmuş müşteriler ise bizim için daha mutlu çalışanlar anlamına gelir.

Ekibimiz 24 saat size en iyi çözümü sunmak için çalışır, ofisimizdeki teknik altyapı işinizin kesintisiz sürmesini sağlar. Böylece siz de işinize daha fazla odaklanır ve daha verimli bir iş günü geçirirsiniz.

Dünya İş Merkezleri Birliği'nin üyesi olan Ofisimgoo'dan dünyanın dört bir yanındaki iş merkezlerine erişebilir, kolaylıkla rezervasyon yaptırabilirsiniz.