VİP Araç Kiralama

 

Şoförlü araç kiralama hizmeti, gideceğiniz lokasyona güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlayan bir hizmettir. Özel günlerde veya iş seyahatlerinde sıklıkla tercih edilen şoförlü araç kiralama hizmeti hakkında tüm detaylar aşağıdaki gibidir.

Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti Nedir?

Şoförlü araç kiralama, klasik araç kiralama hizmetinin yanı sıra aracı kiraladığınız süre boyunca aynı zamanda şoför hizmeti almanızı da sağlayan bir paket olarak tanımlanabilir. Özel günlerde araç kullanmak istemediğinizde veya yollarını bilmediğiniz bir şehre iş toplantısına gittiğinizde şoförlü araç kiralama ve transfer hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti Nasıl Uygulanır?

Şoförlü araba kiralama hizmeti; günlük şoförlü araç kiralama veya daha uzun süreli olarak sağlanabilir. Bu durum tamamen hizmeti alacak kişinin tercihine göre belirlenir. Kendi şehrinizde şoförlü araç kiralayabileceğiniz gibi şehirler arası şoförlü araç kiralama seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Tüm şartları belirledikten sonra hizmeti satın almak oldukça kolaydır. Her hizmette olduğu gibi şoförlü araç kiralamada da bazı şartlar bulunur. İşlemlerin ardından seçtiğiniz araç ile birlikte profesyonel şoförünüz size yönlendirilir.

Şoförlü Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadardır?

Fiyat bandı aracın modeline, gün sayısına göre değişkenlik gösterebilir. Klasik araç kiralama fiyatları ile şoförlü araç kiralama fiyatları arasında muhakkak bir fark vardır. Vip şoförlü araç kiralama ile şehirler arası şoförlü araç kiralama fiyatları da, şoförlü araç kiralama fiyatlarına oranla daha yüksektir. Bunun sebebi hizmetin kalitesinin artmasıdır. Fiyatlar tek yön veya gidiş dönüş olarak iki kategoride incelenebilir. Tek yön seçeneğinde fiyat, gidiş dönüşe oranla daha uygun olsa da aracın geri dönüş yolu hesaba katılarak bir fiyat biçilir. Tüm bu şartlar doğrultusunda ortalama fiyat belirlenmiş olur. Bu nedenle şoförlü araç kiralama hizmeti için sabit bir fiyat belirlenemez.

Şoförlü Araç Kiralama Avantajları Nelerdir?

  • Konfor: Seyahat ederken, aynı zamanda yapmanız gereken farklı işleriniz varsa Şoförlü Kiralama’nın konforuyla bunları kolayca çözebilirsiniz.
  • Emniyet: Lisanslı şoförler, her türlü trafik ve hava koşullarında gezinmede oldukça deneyimlidir. Ayrıca aşina olmadığınız alanlarda nasıl dolaşılacağını da bilirler. Bilmediğiniz bir şehirde yolunuzu bulmaya çalışırken kaygı yaşıyorsanız, neden birinin sizin için bu karmaşık ayrıntılarla ilgilenmesine izin vermiyorsunuz? Bir şoför kiraladığınızda, gideceğiniz yere güvenli ve minimum stresle varma olasılığınız artar.
  • Vakit: Özellikle bir iş seyahatinde iseniz şoförlü araç kiralama hizmeti size vakit kazandıracaktır. Gitmeniz gereken yerlere en hızlı şekilde ulaşmanın yanı sıra yolculuk esnasında arka koltukta işlerinizi halledebilir, görüşmelerinizi gerçekleştirebilir ve notlarınızın üstünden geçebilirsiniz.